Zapisz się.
Czekają na Ciebie miłe niespodzianki!
E-mail:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatności
Polski

Apteczka w podróży

 

Prostujemy Kręgosłupy


To kampania, dzięki której pomożemy skutecznie dzieciom i młodzieży dotkniętym wadami postawy.
Jak wiadomo ogromny procent młodego pokolenia cierpi na pogłębiającą się skoliozę i inne dolegliwości kręgosłupa spowodowane zbyt małą ilością ruchu, noszeniem zbyt ciężkich plecaków z książkami, które muszą dźwigać, siedzeniem w ławkach nie dostosowanych do ich anatomicznej budowy ciała.
Jak wiedzą wszystkie matki - skrzywienia kręgosłupa zaczynają występować nagminnie u dzieci po przejściu z przedszkola do szkoły. Następnie ten proces zaczyna się pogłębiać.
Pod kierunkiem dr Janusza Kołodziejczyka przeprowadzimy sukcesywnie badania u wszystkich dzieci i młodzieży kolejno we wszystkich szkołach w Polsce.
Następnie w tychże szkołach odbędą się spotkania z rodzicami, którzy podczas zajęć z własnymi dziećmi, nauczą się klawiterapii i "własnoręcznie" zlikwidują skoliozę u swoich dzieci.
Na tej stronie pokażemy Państwu pierwsze wyniki.

 

prostujemy kręgosłupy

 

To nie są cuda! To jest możliwe!

Zaczynamy od szkół łódzkich i woj. łódzkiego, następnie przeszkolimy studentów/ wolontariuszy A.M. i rozpocznie się efekt domina ogarniając następne województwa.
Podczas całej akcji dr Janusz Kołodziejczyk będzie konsultował i szkolił wolontariuszy oraz rodziców a my będziemy z radością dokumentowali prostujące się kręgosłupy naszych dzieci i młodzieży.

 

prostujemy kręgosłupy
 
 
 

 

Pobierz broszurę informacyjną
Pobierz folder

Share/Save/Bookmark
 
created by niceday
© Fundacja Edukacji na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju GAJA